Dnes je :

Aké bude počasie
Meniny oslavuje :

Titulná Stránka Redakcia Diskusné Fórum Nové Linky Napíšte Nám
Užitočné Info
Inzeráty
Fotografie
Lipa Dancers
Slovenský Kostol
Imigrácia
Blahoželáme
 Slovenský Montreal
Slovenská Ottawa
Slovenské Toronto
Slovenský Vancouver
Slovenské Calgary
Slovenský Edmonton
Slovenský Windsor

ODKAZY

Vaše ďalšie odkazy:

[22/12/2005]
Milí Kanadskí Slováci! Som nesmierne šťastný, že ste sa ozvali na môj odkaz, ktorý som Vám poslal. Som rád, že môžem komunikovať na takú diaľku zo slovákmi. Posielam Vám i odkaz na moje webstránky www.tachyon-om.com. Bol by som veľmi rád, keby sa dostali tieto informácie o Tachyonovej energii i do Kanady, a pomohli mi šíriť túto skvelú myšlienku i u Vás v Kanade. Keď si kliknete na moje stránky. nájdete tam anglickú vlajku, a tam sa dostanete na stránky Advanced Tachyon Technologies, webstránky USA, to je pre tých, ktorým sa lepšie komunikuje po anglicky. Prosím preštudujte si tieto sránky a ak Vás niečo s toho zaujme, čo dúfam, že áno, tak budem veľmi rád. Ďakujem zá krásne vianočné vinšovanie a i ja Vám všetkým, ktorí ste tak ďaleko od svojich domovov, ale predsa tak blízko, prajem veľa príjemných chvíľ, veľa štastia, lásky, svetla v duši, aby všetci ľudia na celom svete širili len lásku a radosť. Do nového roku nič iné len čo najviac ZDRAVIA lebo to je to jediné, čo sa nedá ničím nahradiť.
S úctou Mrňák Jiří a manželka Helena s Kysuckého Nového Mesta "Nech na celej Zemi zavládne mier"

Vaše pochvaly a odkazy, ktoré dostávame do redakcie:

[3/1/2005]
Aj ja Vám prajem všetko najlepšie v novom roku, veľa šťastia, zdravia a porozumenia, tak v rodinnom kruhu, ako aj v pracovnom kolektíve. A hlavne, aby si ľudia na celom svete vážili jeden druhého a tolerovali sa.
Božena Gnapová
[2/1/2005]
Milí priatelia! Ďakujeme pekne za Novoročné prianie a tiež Vám prajeme všetko len to najlepšie do Nového roku a veľa osobných a pracovných úspechov. Nech Vám pán Boh žehná.
Milka s rodinou
[2/1/2005]
Želám Vám všetko dobré do Nového Roku a teším sa zase niekedy na stretnutie na Vašich akciach u Vás v Montreali.
Braňo Andrejčák
[16/10/2004]
Veľmi srdečne sa Vám chcem poďakovať za vydávanie SlovakMontreal a
ešte viac za fotografie s Radošínskym naivným divadlom. Budem si nosiť celý tento prekrásny večer hboko v srdci. Bol pre mňa neoceniteľným darom, a ja som opäť mohol stráviť krásne chvíle s mnohými známymi, ktorých som tak rád stretával počas môjho pôsobenia ako veľvyslanec SR v Kanade.
Miroslav Mikolášik (Poslanec Európskeho parlamentu)
profil
[16/10/2004]
Milá redakcia! Ďakujem za Váš e-mail s reportážou p. Štepku. Vystúpenie Radošíncov v Montreali bol naozaj veľmi pekný večer a z listu vidieť, že im taktiež prirástol k srdcu. Pozeral som si fotky z predstavenai na web stránke, sú veľmi vydarené. Viacerí známi si ich už posťahovali do svojich albumov. Dovidenia pri ďalších podujatiach.
Kiro (Montreal)
Ahoj SlovakMontreal.com! Patrím medzi občasných prezerateľom Vašej stránky, aj keď bývam v Toronte. Chcem Vám zablahoželať k skvelému novému dizajnu - je prehľadný a zároveň zobrazuje maximum informácii. Pripravujeme stránku podobného zamerania - SlovakToronto.com a priznám sa, aj Vaša stránka bola našou motiváciou. Želám Vám aby sa Vám darilo minimálne tak ako doteraz. Ešte raz musím povedať - skvelá práca!
Paľo (Toronto)

Máme aj kritické pripomienky a názory:

Ahoj, čítam si Vašu stránku, aby som mal prehľad. Nesúhlasím však s tým, že sa uvádza "taká malá krajina ako bolo Československo" v sekcii hokej. Myslim, že to je už riadny archaizmus, pretože celý čas počúvam "Slovensko - malá krajina...", ale my predsa vôbec nie sme malá krajina. Cudzinci nás vnímajú úplne inak a v Európe nepatríme k malým krajinám ani rozlohou.
Vďaka, Roman (Strasburg)
 

©2003-2006 Slovak Montreal | Technology SOVAdesign.net
©2007-2007 Slovak Montreal | Designed by MM
Titulná Stránka Redakcia Diskusné Fórum Nové Linky Napíšte Nám